info@turnalar.com

stüdyo

STÜDYO – ALBÜM YAPIMI

Dijital kayıt, stereo ve surround mix ve  mastering e uygun şekilde tasarlanan stüdyomuzda bulunan ve mix-mastering için optimize edilmiş monitörleme sistemi ve çok sayıda özel ekipman sayesinde kayıt, mix, mastering çalışmalarında dünya standartlarında sonuç alınmaktadır. Eserlerinizin neye ihtiyacı olduğu konusunda tecrübemize güvenin ve

daha da önemlisi; kayıt, mix, mastering esnasında ses mühendisimizle birlikte çalışarak eserlerinizin hedefine başarıyla ulaşmasına tanık olun.

Teknolojinin çok hızlı gelişmesiyle , birçok insan evlerindeki bilgisayarları kullanarak, prodüksiyonlarının büyük bölümünü halledebiliyor gözükmektedir.Ancak prodüksiyonlarda,yeryüzünde sürekli gelişen ve değişen medya ortamlarında kullanılacak ses ve müzik materyallerinin çok önemli bazı özellikler taşıması gerekmektedir.Bunlar iyi bir ortamda, her prodüksiyona göre ayrı özellikler taşıyan formatlarda ve yüksek kalitede kayıt gerektirmektedir.

Ayrıca, stüdyo ortamının her şeyden önce iyi bir atmosfer içermesi  ve yaratıcılığınızı tetikleyecek bir özellik taşıması gerekmektedir.

banner

ADRES
Yıldıztepe Mahallesi Bağcılar Caddesi No:60 Kat:2 Bağcılar/İstanbul

TELEFON
+90 212 4330066

E-MAIL
info@turnalar.com